MGS30243R3
Numer produktu DigiKey
1776-1384-ND
Producent
Numer produktu producenta
MGS30243R3
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 8A 18V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MGS30243R3 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
8A
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,39" (50,8mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)