MGS1R52405
Numer produktu DigiKey
1776-1081-ND
Producent
Numer produktu producenta
MGS1R52405
Opis
DC DC CONVERTER 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 300mA 18V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MGS1R52405 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
300mA
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
OCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
80%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-SIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
0,67" x 0,33" x 0,47" (17,0mm x 8,5mm x 12,0mm) (dł. x szer. x wys.)