LGA50A-48
Numer produktu DigiKey
1776-3233-ND
Producent
Numer produktu producenta
LGA50A-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 132V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
85%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
5,20" x 1,97" x 1,12" (132,1mm x 50,0mm x 28,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 132V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
1.3 A