LGA150A-24-SN
Numer produktu DigiKey
1776-3218-ND
Producent
Numer produktu producenta
LGA150A-24-SN
Opis
AC/DC CONVERTER 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 132V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
6,30" x 2,95" x 1,54" (160,0mm x 74,9mm x 39,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 132V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
6.3 A