LFP100F-24-Y
Numer produktu DigiKey
1776-1331-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFP100F-24-Y
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
4.3 A