LFA75F-24-SN
Numer produktu DigiKey
1776-1328-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFA75F-24-SN
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LFA75F-24-SN Modele
Kategoria
Moc (W)
Sprawność
84,5%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
3.2 A