LFA30F-24
Numer produktu DigiKey
1776-1317-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFA30F-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 30W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Sprawność
84%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
1.3 A