LFA150F-24
Numer produktu DigiKey
1776-2397-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFA150F-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
87,5%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
6,30" x 2,95" x 1,46" (160,0mm x 74,9mm x 37,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
6.3 A