LFA10F-12
Numer produktu DigiKey
1776-1302-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFA10F-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
79%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
900 mA