LFA100F-15
Numer produktu DigiKey
1776-2377-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFA100F-15
Opis
AC/DC CONVERTER 15V
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
85,5%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
6,10" x 2,44" x 1,32" (154,9mm x 62,0mm x 33,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
6.7 A