LEP100F-24-SN
Numer produktu DigiKey
1776-1288-ND
Producent
Numer produktu producenta
LEP100F-24-SN
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
84%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Obsługa wejścia prądu stałego, szeroki zakres napięcia wejściowego
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
8,74" x 2,95" x 1,38" (222,0mm x 74,9mm x 35,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
4.2 A