Ilustracja dla EAM-10-331-D jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EAM-10-331-D
Numer produktu DigiKey
EAM-10-331-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
EAM-10-331-D
Opis
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A DIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jedna faza Filtr linii EMC/EMI 10 A 250V~ Jeden stopień Kostka zaciskowa
Kategoria
Napięcie - zmienne znamionowe (faza-zero/uziemienie)
250 V
Producent
Cosel USA, Inc.
Prąd
10 A
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Skrzynka
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ filtra
Jedna faza
Typ mocowania
Szyna DIN
Konfiguracja
Jeden stopień
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - stałe znamionowe
250V
Bazowy numer produktu
Napięcie - zmienne znamionowe
250V