ADA750F-36 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Cosel USA, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ADA750F-36
Numer produktu DigiKey
1776-1123-ND
Producent
Numer produktu producenta
ADA750F-36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 450W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADA750F-36 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
0.89
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 71°C (z odciążaniem)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, PFC, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
6,91" x 5,00" x 2,76" (175,5mm x 127,0mm x 70,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
12.5 A