THAS322M050AD0C nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
3200 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 50mOhm przy 120Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
THA and THAS Thinpack Aluminum Electrolytic Capacitors 5,000 hrs
THAS322M050AD0C
Numer produktu DigiKey
338-4446-ND
Producent
Numer produktu producenta
THAS322M050AD0C
Opis
CAP ALUM 3200UF 20% 50V FLTPCK
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.9 A @ 120 Hz
3.48 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
2,618" x 1,000" (66,50mm x 25,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,366" (9,30mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C