THAS262M060AD0C
Numer produktu DigiKey
THAS262M060AD0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
THAS262M060AD0C
Opis
CAP ALUM 2600UF 20% 60V FLTPCK
Szczegółowy opis
2600 µF 60 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 50mOhm przy 120Hz 5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.1 A @ 120 Hz
3.72 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
2,618" x 1,000" (66,50mm x 25,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
60 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,366" (9,30mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C