THA143M010AC0C
Numer produktu DigiKey
THA143M010AC0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
THA143M010AC0C
Opis
CAP ALUM 14000UF 20% 10V FLTPCK
Szczegółowy opis
14000 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 70mOhm przy 120Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.5 A @ 120 Hz
2.75 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
2,118" x 0,953" (53,80mm x 24,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
FlatPack
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 50 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
50W magazynie