THA141M450AD0C
Numer produktu DigiKey
THA141M450AD0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
THA141M450AD0C
Opis
CAP ALUM 140UF 20% 450V FLTPCK
Szczegółowy opis
140 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 1,12Ohm przy 120Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
800 mA @ 120 Hz
1.44 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
2,618" x 0,953" (66,50mm x 24,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,12Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C