THA113M010AB0C
Numer produktu DigiKey
THA113M010AB0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
THA113M010AB0C
Opis
CAP ALUM 11000UF 20% 10V FLTPCK
Szczegółowy opis
11000 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 80mOhm przy 120Hz 5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.9 A @ 120 Hz
2.09 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,807" x 0,953" (45,90mm x 24,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
FlatPack
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 47 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
47W magazynie