THA111M400AB1C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
110 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 1,78Ohm przy 120Hz 5000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
THA and THAS Thinpack Aluminum Electrolytic Capacitors 5,000 hrs
THA111M400AB1C
Numer produktu DigiKey
THA111M400AB1C-ND
Producent
Numer produktu producenta
THA111M400AB1C
Opis
CAP ALUM 110UF 20% 400V FLTPCK
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
500 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
900 mA @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,807" x 0,953" (45,90mm x 24,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,78Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C