MXH225K305G24
Numer produktu DigiKey
338-MXH225K305G24-ND
Producent
Numer produktu producenta
MXH225K305G24
Opis
CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,571" (26,00mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,181" (30,00mm)
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V
Temperatura robocza
-40°C - 110°C