MXH224K305E14
Numer produktu DigiKey
338-MXH224K305E14-ND
Producent
Numer produktu producenta
MXH224K305E14
Opis
CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V
Temperatura robocza
-40°C - 110°C