MXH106K305N32
Numer produktu DigiKey
338-MXH106K305N32-ND
Producent
Numer produktu producenta
MXH106K305N32
Opis
CAP FILM 10UF 10% 305VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
1,654" x 0,945" (42,00mm x 24,00mm) (dł. x szer.)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Status części
Aktywny
Zakończenie
Wtyki PC
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Tolerancja
±10%
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Parametry znamionowe
AEC-Q200, X2
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V
Funkcje
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 110°C