MLS113M040EB1A
Numer produktu DigiKey
MLS113M040EB1A-ND
Producent
Numer produktu producenta
MLS113M040EB1A
Opis
CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11000 µF 40 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack, z wypustkami 36mOhm przy 120Hz 10000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
16.9 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
19.5 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,000" (25,40mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
3,000" x 1,750" (76,20mm x 44,45mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
40 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
36mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 85°C