MLP331M400EB0A
Numer produktu DigiKey
338-1206-ND
Producent
Numer produktu producenta
MLP331M400EB0A
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
Szczegółowy opis
330 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack, z wypustkami 530mOhm 2000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozstaw odprowadzeń
1,000" (25,40mm)
Rozmiar / wymiar
3,000" x 1,750" (76,20mm x 44,45mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
400 V
Obudowa / skrzynia
FlatPack, z wypustkami
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
530mOhm
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
124W magazynie