MLP331M250EK0C
Numer produktu DigiKey
MLP331M250EK0C-ND
Producent
Numer produktu producenta
MLP331M250EK0C
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLTPCK
Szczegółowy opis
330 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack 426mOhm przy 120Hz 2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.8 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.3 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,000" (25,40mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,500" x 1,750" (38,10mm x 44,45mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
250 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
426mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C