MLP331M250EK0A
Numer produktu DigiKey
338-1205-ND
Producent
Numer produktu producenta
MLP331M250EK0A
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack, z wypustkami 426mOhm 2000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
1,000" (25,40mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,500" x 1,750" (38,10mm x 44,45mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
250 V
Obudowa / skrzynia
FlatPack, z wypustkami
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
426mOhm
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 10
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
118W magazynie