MLP102M200EB1A
Numer produktu DigiKey
338-4389-ND
Producent
Numer produktu producenta
MLP102M200EB1A
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne FlatPack, z wypustkami 158mOhm przy 120Hz 2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.8 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,000" (25,40mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
3,000" x 1,750" (76,20mm x 44,45mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
200 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
158mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C