MC12FA680G-TF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 173
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
68 pF Mica Kondensatory 100 V 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDE Mica Chip Capacitors
MC12FA680G-TF
Numer produktu DigiKey
MC12FA680G-TF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MC12FA680G-TF
Opis
CAP MICA 68PF 2% 100V 1210
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność
68 pF
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V