MC12FA470J-F
Numer produktu DigiKey
338-1114-ND
Producent
Numer produktu producenta
MC12FA470J-F
Opis
CAP MICA 47PF 5% 100V 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF Mica Kondensatory 100 V 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Materiał dielektryczny
Mica
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
47 pF
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V