MC08EA180G-TF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
18 pF Mica Kondensatory 100 V 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDE Mica Chip Capacitors
MC08EA180G-TF
Numer produktu DigiKey
MC08EA180G-TF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MC08EA180G-TF
Opis
CAP MICA 18PF 2% 100V 0805
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność
18 pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Napięcie - znamionowe
100 V