HZA107M025X16T-F
Numer produktu DigiKey
HZA107M025X16T-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
HZA107M025X16T-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
HZA107M025X16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HZA107M025X16T-F
Opis
CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja, obejście, rozprzęganie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
200 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C