HZA106M050C12T-F
Numer produktu DigiKey
HZA106M050C12T-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
HZA106M050C12T-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
HZA106M050C12T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HZA106M050C12T-F
Opis
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 120mOhm 10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja, obejście, rozprzęganie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
75 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
750 mA @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C