EDC104Z5R5C
Numer produktu DigiKey
338-EDC104Z5R5C-ND
Producent
Numer produktu producenta
EDC104Z5R5C
Opis
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka 75Ohm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
100 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,531" (13,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75Ohm przy 1kHz