DSF505Q6R0JBG
Numer produktu DigiKey
338-DSF505Q6R0JBG-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSF505Q6R0JBG
Opis
CAPACITOR 5F -10%, +30% 6V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 F (EDLC) Superkondensatory 6 V Promieniowe, puszka 100mOhm przy 1kHz 1000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DSF505Q6R0JBG Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,610" (15,50mm)
Pojemność
5 F
Rozmiar / wymiar
0,827" x 0,433" (21,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Napięcie - znamionowe
6 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 1kHz