DGH705Q2R7
Numer produktu DigiKey
338-DGH705Q2R7-ND
Producent
Numer produktu producenta
DGH705Q2R7
Opis
CAPACITOR 7F -10%, +30% 2.7V TH
Szczegółowy opis
7 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 55mOhm przy 1kHz 1500h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 85°C
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
7 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 1kHz