DGH305Q2R7
Numer produktu DigiKey
338-DGH305Q2R7-ND
Producent
Numer produktu producenta
DGH305Q2R7
Opis
CAPACITOR 3F -10%, +30% 2.7V TH
Szczegółowy opis
3 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 80mOhm przy 1kHz 1500h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 85°C
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
3 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm przy 1kHz