DGH106Q2R7B
Numer produktu DigiKey
338-DGH106Q2R7B-ND
Producent
Numer produktu producenta
DGH106Q2R7B
Opis
CAPACITOR 10F -10%, +30% 2.7V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 40mOhm przy 1kHz 1500h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1500h przy 85°C
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
10 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
-10%, +30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 1kHz