BLH505K901A062
Numer produktu DigiKey
338-BLH505K901A062-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLH505K901A062
Szczegółowy opis
5 µF Kondensatory warstwowe 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,181" (57,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,134" (28,80mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12.5 mOhms