BLH505K451A022
Numer produktu DigiKey
338-BLH505K451A022-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLH505K451A022
Opis
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µF Kondensatory warstwowe 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,433" (32,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,819" (20,80mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12 mOhms