BLH505K102A072
Numer produktu DigiKey
338-BLH505K102A072-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLH505K102A072
Opis
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 µF Kondensatory warstwowe 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,181" (57,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,331" (33,80mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
14 mOhms