BLH225K112A052
Numer produktu DigiKey
338-BLH225K112A052-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLH225K112A052
Szczegółowy opis
2.2 µF Kondensatory warstwowe 1100V (1,1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,551" (32,00mm x 14,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,134" (28,80mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1100V (1,1kV)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16.5 mOhms