BLH106K451A052
Numer produktu DigiKey
338-BLH106K451A052-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLH106K451A052
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,551" (32,00mm x 14,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,134" (28,80mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8.5 mOhms