BLH106K122B104
Numer produktu DigiKey
338-BLH106K122B104-ND
Producent
Numer produktu producenta
BLH106K122B104
Opis
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 1200V (1,2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,354" (32,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1200V (1,2kV)
Zastosowania
Motoryzacja; łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8 mOhms