AHA476M50X16T-F
Numer produktu DigiKey
338-AHA476M50X16T-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
338-AHA476M50X16T-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
338-AHA476M50X16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AHA476M50X16T-F
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 4,2Ohm przy 120Hz 1000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
63 mA @ 120 Hz
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
107.1 mA @ 10 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,303" (7,70mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4,2Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C