AHA476M50X16T-F | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AHA476M50X16T-F |
Opis | CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 4,2Ohm przy 120Hz 1000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Parametry znamionowe |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 63 mA @ 120 Hz |
Status części Nie do nowych projektów | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 107.1 mA @ 10 kHz |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,248" (6,30mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,303" (7,70mm) |
Napięcie - znamionowe 50 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.) |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 4,2Ohm przy 120Hz | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 1000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Temperatura robocza -55°C - 105°C |