947D421K901BDMSN
Numer produktu DigiKey
338-3635-ND
Producent
Numer produktu producenta
947D421K901BDMSN
Opis
CAP FILM 420UF 10% 900VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
420 µF Kondensatory warstwowe 230V 900V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.2 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,543" (90,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,465" (88,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Gwintowane, żeńskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
900V