944L330K142AAM
Numer produktu DigiKey
338-944L330K142AAM-ND
Producent
Numer produktu producenta
944L330K142AAM
Opis
DC LINK, LOW INDUCTANCE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Kondensatory warstwowe 230V 1400V (1,4kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0.7 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,327" (84,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,594" (40,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1400V (1,4kV)