944L161K801ABI
Numer produktu DigiKey
338-944L161K801ABI-ND
Producent
Numer produktu producenta
944L161K801ABI
Szczegółowy opis
160 µF Kondensatory warstwowe 230V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0.6 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,327" (84,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,028" (51,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Gwintowane, żeńskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V