944L101K801AAM
Numer produktu DigiKey
338-944L101K801AAM-ND
Producent
Numer produktu producenta
944L101K801AAM
Szczegółowy opis
100 µF Kondensatory warstwowe 230V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0.5 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,327" (84,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,594" (40,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Niski poziom ESR, niski poziom ESL
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 24
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
5W magazynie