944L101K122ACI
Numer produktu DigiKey
338-944L101K122ACI-ND
Producent
Numer produktu producenta
944L101K122ACI
Opis
DC LINK, LOW INDUCTANCE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Kondensatory warstwowe 230V 1200V (1,2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
0.9 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,327" (84,50mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,539" (64,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Gwintowane, żeńskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,772" (45,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1200V (1,2kV)
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Niski poziom ESR, niski poziom ESL
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
9W magazynie